A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Katar - Diskuze

Původní dotaz

Letište v Doha (Katar)

19.11.2009 11:13:37 | srkacka
srkacka
Ahojky všem. V prosinci letíme na Maledivy s přestupem v Doha. Při cestě tam je to v poho, máme čekačku jen dvě hoďky, ale nazpátek máme prodlevu skoro 13hodin. Vůbec si to neumím představit a úplně mě z toho jímá hrůza. Co tam budu dělat tak dlouho? Je nějaká možnost zaplatit si třeba nějaký salonek nebo já nevím...jiná alternativa.... Jsem celkem z toho zoufalá :-(. Máte někdo nějaký tip, radu, nebo něco pozitivního... ? Moc díky ....Katka.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.07.2017 21:41 95.102.175.***
Prestup v Doha  

Dobry den chcela by som sa spytat alebo može mi niekto vysvetlit ako to funguje ked vystupim v dohe z lietadla čo bude dalej ? letim prvy krat. dakujem velmi pekne za odpovede.

Neregistrovaný uživatel
08.07.2017 12:39 122.62.17.***
Přestup v Doha  

Ahoj lidi omlouvám se že obtěžuji s takto hloupým dotazem ale chtěl jsem se zeptat letím do Vídně přes letiště v Doha a chtěl jsem se zeptat jak to po příletu na Letiště probíhá ? Musím si vyzvednou kufry a zase je odbavit ? Budu rád za jakoukoliv radu nebo osobní zkušenost. Nikdy jsem takto dlouhou štreku neletěl a moje angličtina taky není uplně perfektní.
Velice Děkuju

• Anonym (2)
Utinka 13.01.2017 22:45
Re: Přestup v Doha  

Tranzitní víza nepotřebujete. Taky jsme tam přestupovali při letu z Mnichova do Colomba a zpět. :-\

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
13.01.2017 20:19 95.102.232.***

Dobry den,

prestupujeme v Doha pri lete z Viedne do Dubaja. Prestup bude trvat asi 8 hodin, v noci. Nechceme opustit letisko, budeme potrebovat tranzitne visa?

Vopred dakujem za odpoved.

• Anonym (1)
d.stana 14.11.2016 16:34

Děkuji mnohokát za odpověď, uklidnila jste mou cestovatelskou duši. S těmi nákupy to nebude tak horké, šlo mi hlavně o to, koupit si tam alespoň vodu, budeme tam chvíli čekat. Ještě jednou děkuji. :-)

Neregistrovaný uživatel
14.11.2016 14:23 95.103.135.***

Na letisku sme prestupovali viac - krát, úplne bez problémov. Letisko nie je až také veľké, ale malé tiež nie je. Po letisku sa pohybujú autobusy, ktoré ťa odvezú z lietadla do budovy.
Pri prestupe a výstupu z autobusu (my sme rukávy nikde na tomto letisku ani nevideli a nezažili), cesta autobusom po samotnom letisku je dlhá, nás vždy hneď smerovali do tranzitu a tam je to úplne bez problémov.
Nemusíte sa báť. Všetko je dobre značené, tak ako všade na nových letiskách.
Medzi terminálmi sa nejazdí. Nakupuje sa výborne, ale trvá to trochu dlhšie, tak si nechajte časovú rezervu. Za eurá môžeš kupovať. Ceny, keď sme mi boli, neboli v eurách (asi ani v dolároch), ale na požiadanie nám cenu vypočítali

:-) :-) :-) .

• doktor23
  • d.stana
  • Anonym (2)
d.stana 14.11.2016 10:56
Přestup v Doha  

Dobrý den, zhruba za měsíc cestuji do Thajska, přestupuji v Mnichově a v Kataru- Doha. Má Angličtina je poměrně špatná, chtěla bych se zeptat, jak moc složité je přestupovat v Doha. Jak je velké letiště, zda se musí třeba metrem, nebo autobusy mezi jednotlivými terminály, O:-) je to moje první dlouhá cesta, tak se bojím snad všeho. Také bych potřebovala vědět, jestli se dá na letišti nakupovat za eura. Děkuji za info.

Neregistrovaný uživatel
07.11.2016 08:13 95.103.142.***
Re: Letište v Doha (Katar)  

Nie, žiadne víza pri prestupe nie sú potrebné. Dostaneš sa do tranzitnej zóny a tam sa pohybuješ. 2-3 hodiny, to je tak akurát na kľudný prestup v Dohe.

:-) :-) :-) .

Neregistrovaný uživatel
07.11.2016 07:42 90.176.34.***

Má někdo zkušenost s tranzitním vízem? Např. doprava z letiště nebo co v Doha navštívit? O vízum je třeba zažádat minimálně 7 pracovních dní před odletem na stránka qatar airlines, je možno použít pouze při jedné cestě a je poskytováno bezplatně

Neregistrovaný uživatel
20.01.2016 15:43 92.52.9.***

Vizum je potrebne iba pri opustení letiska a teda vstupe do krajiny.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu