A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Katar - Diskuze

Původní dotaz

Letište v Doha (Katar)

19.11.2009 11:13:37 | srkacka
srkacka
Ahojky všem. V prosinci letíme na Maledivy s přestupem v Doha. Při cestě tam je to v poho, máme čekačku jen dvě hoďky, ale nazpátek máme prodlevu skoro 13hodin. Vůbec si to neumím představit a úplně mě z toho jímá hrůza. Co tam budu dělat tak dlouho? Je nějaká možnost zaplatit si třeba nějaký salonek nebo já nevím...jiná alternativa.... Jsem celkem z toho zoufalá :-(. Máte někdo nějaký tip, radu, nebo něco pozitivního... ? Moc díky ....Katka.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
srkacka 23.11.2009 13:21
RE: RE: RE: RE: Letište v Doha (Katar)  

Jo a je to jižní atol. Asi 30km od Male.

• Anonym (3)
  • Anonym (27)
srkacka 23.11.2009 13:16
RE: RE: RE: RE: Letište v Doha (Katar)  

Čauvík! No potom co jsem četla o Maledivách jsem zvolila pomoc od ck. Takže letíme s německou ck z Berlína, na 14dní. Je to fihalhohi. ;-)

• Anonym (4)
  • Anonym (7)
Dino 23.11.2009 12:38
RE: RE: RE: Letište v Doha (Katar)  

Cao,bohuzel to ti nejsem schopny odpovedet,ja osobne v nem nikdy nebyl,neni to moje trida :-D Na 200%tam ale je ;-) Asi bych to nehrotil ted z domu,nejlepsi to bude primo na recepci v Doha,pri ceste na Maledivy.Jedete solo nebo s CK?a ktery atol? ;-)

• Anonym (4)
  • Anonym (9)
srkacka 23.11.2009 07:30
RE: RE: Letište v Doha (Katar)  

Ahojky dino!!! Díky moc za tvůj optimistický příspěvěk :-D. Samo že knihy, mp3...připravený mám a jsem připravena využít ;-). Je to moje první dovča do takové dálky, takže se snažím nic nepodcenit :-). A prosím tě, dá se nějak ten salonek zarezervovat přes net? Koukala jsem na www stránky letiště Doha a nic jsem nenašla. I jsem jim tam napsala dotaz, ale už je to skoro týden a zatím se mi neozvali. Ještě jednou moc dík... Katka.

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Dino 20.11.2009 18:49
RE: Letište v Doha (Katar)  

Cao Kac,budes vzpominat 13h na rajske Maledivy,nebo muzes vyhrat ve free shopu za 180Dolacu nove Lamborgini :-D :-D ,a nakupovat levne cigarety.To je vse.Salon tam je,pro drzitele zlatych vernostnich karet Qatarairways zdarma-jinak tusim 50 Dolaru osoba.Doporucim knizku,MP3,notase-wific je tam vsude.Sedacky vsude a dost pohodlne.Myslim ze ale bude lepsi se na to koukat tak,ze letis z mista o kterem se drtive vetsine muze jen zdat a jednoduse to prekousnout v klidu a bez hruz :-D ;-)

• Anonym (5)
  • Anonym (18)
srkacka 19.11.2009 10:13
Letište v Doha (Katar)  

Ahojky všem. V prosinci letíme na Maledivy s přestupem v Doha. Při cestě tam je to v poho, máme čekačku jen dvě hoďky, ale nazpátek máme prodlevu skoro 13hodin. Vůbec si to neumím představit a úplně mě z toho jímá hrůza. Co tam budu dělat tak dlouho? Je nějaká možnost zaplatit si třeba nějaký salonek nebo já nevím...jiná alternativa.... Jsem celkem z toho zoufalá :-(. Máte někdo nějaký tip, radu, nebo něco pozitivního... ? Moc díky ....Katka.

• Anonym (4)
  • Anonym (9)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu