A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Katar - Diskuze

Původní dotaz

Letište v Doha (Katar)

19.11.2009 10:13:37 | srkacka
srkacka
Ahojky všem. V prosinci letíme na Maledivy s přestupem v Doha. Při cestě tam je to v poho, máme čekačku jen dvě hoďky, ale nazpátek máme prodlevu skoro 13hodin. Vůbec si to neumím představit a úplně mě z toho jímá hrůza. Co tam budu dělat tak dlouho? Je nějaká možnost zaplatit si třeba nějaký salonek nebo já nevím...jiná alternativa.... Jsem celkem z toho zoufalá :-(. Máte někdo nějaký tip, radu, nebo něco pozitivního... ? Moc díky ....Katka.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Karol Stráňai 28.11.2017 11:59
Re: Prestup v Doha  

Máme v Dohe na prestup do Sydney 20 hodín. Priletíme 00:20, do hotela sa mi neoplatí ísť. Lehátka na letisku môžu byť obsadené. Dá sa tam prespať na karimatke, prípadne v nejakom family boxe? Nemáme deti.

Neregistrovaný uživatel
26.11.2017 12:47 158.255.26.***
Re: Prestup v Doha  

Vystúpiš z lietadla a nastúpiš do autobusy (ak medzitým, čo sme tam neboli, nezaviedli rukávy). Autobus ťa dovezie k hale, vystúpiš a ideš do tranzitu. So sebou máš len svoju príručnú batožinu.Ideš na miesta s označením TRANZIT. Keď sleduješ ceduľky a ideš podľa nich, nemôžeš zablúdiť. V tranzite si nájdi svoj Gate a buď tam ostaneš a čakáš na svoje lietadlo, alebo chodíš po letiskovej hale a robíš to, na čo máš chuť (ideš na kávu, nakupuješ, fajčíš vo vyhradených priestoroch a podobne).
V pravý čas sa vrátiš k svojmu Gate a nastúpiš do lietadla podľa pokynov personálu.
V Dohe sa mi zdal prestup jeden z najjednoduchších.

S pozdravom
:-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
26.11.2017 09:44 90.181.33.***
Re: Prestup v DOHA  

Dobrý den,
letíme příští týden a máme na přestup stejný čas. Stihli jste to? Moc díky za zprávu.

Utinka 22.09.2017 13:59
Re: Prestup v DOHA  

Je, ale asi budete mít mazec. Kontrolují tam příruční zavazadla a jestli přiletí ještě nějaké letadlo, tak je tam docela fronta. My měli naštěstí 2 hodiny, ale myslím že se to stihnout dá.

Mira 1892 22.09.2017 13:24
Prestup v DOHA  

Ahoj vsem,v Doha mame na prestup 50min.je to realne stihnout?dekuji

• Mira 1892
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
20.07.2017 21:41 95.102.175.***
Prestup v Doha  

Dobry den chcela by som sa spytat alebo može mi niekto vysvetlit ako to funguje ked vystupim v dohe z lietadla čo bude dalej ? letim prvy krat. dakujem velmi pekne za odpovede.

Neregistrovaný uživatel
08.07.2017 12:39 122.62.17.***
Přestup v Doha  

Ahoj lidi omlouvám se že obtěžuji s takto hloupým dotazem ale chtěl jsem se zeptat letím do Vídně přes letiště v Doha a chtěl jsem se zeptat jak to po příletu na Letiště probíhá ? Musím si vyzvednou kufry a zase je odbavit ? Budu rád za jakoukoliv radu nebo osobní zkušenost. Nikdy jsem takto dlouhou štreku neletěl a moje angličtina taky není uplně perfektní.
Velice Děkuju

• Anonym (6)
Utinka 13.01.2017 22:45
Re: Přestup v Doha  

Tranzitní víza nepotřebujete. Taky jsme tam přestupovali při letu z Mnichova do Colomba a zpět. :-\

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
13.01.2017 20:19 95.102.232.***

Dobry den,

prestupujeme v Doha pri lete z Viedne do Dubaja. Prestup bude trvat asi 8 hodin, v noci. Nechceme opustit letisko, budeme potrebovat tranzitne visa?

Vopred dakujem za odpoved.

• Anonym (8)
d.stana 14.11.2016 16:34

Děkuji mnohokát za odpověď, uklidnila jste mou cestovatelskou duši. S těmi nákupy to nebude tak horké, šlo mi hlavně o to, koupit si tam alespoň vodu, budeme tam chvíli čekat. Ještě jednou děkuji. :-)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu