A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Katar - Diskuze

Původní dotaz

Letište v Doha (Katar)

19.11.2009 10:13:37 | srkacka
srkacka
Ahojky všem. V prosinci letíme na Maledivy s přestupem v Doha. Při cestě tam je to v poho, máme čekačku jen dvě hoďky, ale nazpátek máme prodlevu skoro 13hodin. Vůbec si to neumím představit a úplně mě z toho jímá hrůza. Co tam budu dělat tak dlouho? Je nějaká možnost zaplatit si třeba nějaký salonek nebo já nevím...jiná alternativa.... Jsem celkem z toho zoufalá :-(. Máte někdo nějaký tip, radu, nebo něco pozitivního... ? Moc díky ....Katka.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mira 1892 22.09.2017 13:24
Prestup v DOHA  

Ahoj vsem,v Doha mame na prestup 50min.je to realne stihnout?dekuji

• Mira 1892
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
20.07.2017 21:41 95.102.175.***
Prestup v Doha  

Dobry den chcela by som sa spytat alebo može mi niekto vysvetlit ako to funguje ked vystupim v dohe z lietadla čo bude dalej ? letim prvy krat. dakujem velmi pekne za odpovede.

Neregistrovaný uživatel
08.07.2017 12:39 122.62.17.***
Přestup v Doha  

Ahoj lidi omlouvám se že obtěžuji s takto hloupým dotazem ale chtěl jsem se zeptat letím do Vídně přes letiště v Doha a chtěl jsem se zeptat jak to po příletu na Letiště probíhá ? Musím si vyzvednou kufry a zase je odbavit ? Budu rád za jakoukoliv radu nebo osobní zkušenost. Nikdy jsem takto dlouhou štreku neletěl a moje angličtina taky není uplně perfektní.
Velice Děkuju

• Anonym (6)
d.stana 14.11.2016 10:56
Přestup v Doha  

Dobrý den, zhruba za měsíc cestuji do Thajska, přestupuji v Mnichově a v Kataru- Doha. Má Angličtina je poměrně špatná, chtěla bych se zeptat, jak moc složité je přestupovat v Doha. Jak je velké letiště, zda se musí třeba metrem, nebo autobusy mezi jednotlivými terminály, O:-) je to moje první dlouhá cesta, tak se bojím snad všeho. Také bych potřebovala vědět, jestli se dá na letišti nakupovat za eura. Děkuji za info.

Andrej
20.02.2015 14:45 80.242.44.***
14 hodin na letisku v dohe  

Prosim vas viete mi poradit,mame 14 hodín medzipristatie v Dohe,letíme so spoločnosťou Qatar airwais a chceli by sme opustiť letisko a urobiT si výlet po meste.Dá sa kúpiť vízum na letisku a aká je cena?Ďakujeme

erizobaby 27.11.2009 11:26
Doha  

my leteli přez Katar také..alečekali jsme jen 2hodiny..na letišti v Doha jsou výborné ceny,takže pokud jsi nákupní typ..může jít po obchůdcích..jinak při cestě tam fungoval internet zdarma,zpátky už to nebylo..jinak tam čeká spousta lidí,takže někteří pospávají i vmodlitební místnosti :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
srkacka 19.11.2009 10:13
Letište v Doha (Katar)  

Ahojky všem. V prosinci letíme na Maledivy s přestupem v Doha. Při cestě tam je to v poho, máme čekačku jen dvě hoďky, ale nazpátek máme prodlevu skoro 13hodin. Vůbec si to neumím představit a úplně mě z toho jímá hrůza. Co tam budu dělat tak dlouho? Je nějaká možnost zaplatit si třeba nějaký salonek nebo já nevím...jiná alternativa.... Jsem celkem z toho zoufalá :-(. Máte někdo nějaký tip, radu, nebo něco pozitivního... ? Moc díky ....Katka.

• Anonym (4)
  • Anonym (9)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu